metoda kaizen, szukam !

metoda kaizen, szukam !

Szukam jakiś informacji na temat monitoringu należności. Czy ktoś coś o tym słyszał? Możecie podać mi jakieś strony z źródłami informacji?

kuBawodzu

Posty: 1

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

dof77

Posty: 10

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zaradzić naprawdę dużo, lecz to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne szanse. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

transerwis

Posty: 2

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, iż coś zginie.

kerad17

Posty: 6

 
Wszystko o zarządzaniu firmami znajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się ciekawych informacji, a także zdobyć wiedzę na temat różnych stosowanych systemów w firmach.

syrena88

Posty: 8

 
Są też firmy takie, jakie zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w profesjonalny sposób. Uważam, iż częstokroć to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Marioleczka

Posty: 12

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

Hunka

Posty: 6

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, iż najłatwiej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich niezwykle wiele, zatem każdy może wybrać znakomity system dla siebie.

adam_rudas

Posty: 24

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

apepsi1983

Posty: 22