kserokopiarki, oferta ?

kserokopiarki, oferta ?

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad tym czy dzierżawa kserokopiarek to opłacalne rozwiązanie? Prosiłbym, aby wypowiedział się ktoś, kto korzysta lub korzystał z takiej usługi.

hihiotek

Posty: 11

 
Moim zdaniem warto solidnie przemyśleć wybór kserokopiarki, gdyż z reguły wiąże się ona z wydatkiem paru tysięcy zł. Polecam zbadać m.in. opinie.

Herkuless

Posty: 27

 
Najlepsze kserokopiarki będzie w stanie zaproponować Wam ta firma: biltpolska.pl. Jestem tego pewien, ponieważ współpracę z tym przedsiębiorstwem kontynuuję od wielu lat. Z tego powodu mogę nazwać ich godną zaufania firmą.

Max_fotooo

Posty: 22

 
Mam świadomość, że gdy w rachubę wchodzi dzierżawa kserokopiarek będziecie musieli podpisać umowę terminową na 12, 24 lub 36 miesięcy. To pewien minus.

StaryChemik

Posty: 10

 
Wziąłem pod uwagę szereg kryteriów, gdy szukałem najlepszej kserokopiarki warszawa. Ostatecznie decyzja okazała się jak najniezwyklej trafiona.

Programista

Posty: 28

 
Co najmniej kilka dni poświęciłem na wybór odpowiedniej kserokopiarki. Dopiero później skontaktowałem się ze sklepem, który moim zdaniem ma zdecydowanie najszerszy asortyment, jeśli chodzi o urządzenia biurowe. Pozdrawiam :)

zoferek

Posty: 13

 
Nie mogłem zainwestować dużych kwot w sprzęt, a w związku z tym zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. To rozwiązanie, które posiada bardzo wiele zalet, ponieważ nie muszę martwić się kosztami serwisowymi, a koszty dzierżawy odliczam od podatku :)))

noman1

Posty: 24

 
Mam namiary na sprawdzone przedsiębiorstwo, którego oferta skupia się na dzierżawie kserokopiarek. Uważam, że możecie zainteresować się ich propozycją. W razie zainteresowania - napiszcie w prywatnej wiadomości.

Michasik

Posty: 11

 
Byłem pozytywnie zaskoczony, gdy rozważałem kserokopiarki warszawa. Skontaktowałem się z kilkoma firmami. Każda z nich w bardzo profesjonalny sposób podeszła do sprawy. Najpierw chciała poznać moje oczekiwania, a następnie potem zaproponowała sprzęt.

Kolekcjoner

Posty: 5