ośrodek szkolenia lotniczego, gdzie warto ?

ośrodek szkolenia lotniczego, gdzie warto ?

Trzeba przejść jakieś badania żeby można było pilotować małe samoloty? Ktoś ma taką licencje i coś o tym wie?

Fin56

Posty: 2

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem bardzo zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Jest szkoła lotnicza, jaka prowadzi inne szkolenia. Można tam zdobyć licencje rekreacyjną, turystyczną, niemniej jednak i na latanie w nocy. Każdy może odnaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, niemniej jednak nie lata, bowiem kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, wobec tego nie jest przeznaczona dla każdego.

Limer333

Posty: 17

 
Bez kłopotów można się zapisać na kursy lotnicze dla pilotów rekreacyjnych. Wtedy można zabrać cztery osoby, a sam samolot gotowy do startu nie może przekraczać dwóch tysięcy kilogramów. Jeśli ma być większy to już jest konieczna inna licencja.

labuh

Posty: 5

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Mają instruktorów, którzy faktycznie potrafią nauczyć. Weselę się, iż tutaj jestem i mam nadzieje, iż zdam egzamin państwowym.

alibaster

Posty: 6

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, że będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

labuh

Posty: 4

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, bo kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

Klara323

Posty: 5