jaki sklep z naturlnymi kosmetykami polecacie

jaki sklep z naturlnymi kosmetykami polecacie

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?

Oleczka1

Posty: 1

 
Polecam technologię pielęgnacji sensori – japonica, azjatyckie podejście do nawilżenia i redukcji zmarszczek spotykane od niedawna też w polskich kosmetykach https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/. Wcześniej musiałam ściągać kremy ze sklepów zagranicznych, bo akurat mam trochę wiedzy o technologii kosmetycznej. Kiedyś się uczyłam o tym. Szukam stale marek, które wiedzą, o co chodzi i stawiają przede wszystkim na skuteczność pielęgnacji cery dojrzałej. Naturikke z czystym sumieniem polecam.

Tomcio

Posty: 8

 
Mnie bardzo w ostatnim roku zainteresowało domowe SPA, właśnie rozwinięcie kosmetyczki o naturalne składniki. Wcześniej raczej tak bardzo o to nie dbałam, ale jednak teraz ciągle maska, ludzie w zamknięciu siedzą. Wszystko to wpływa na zdrowie.

nanana

Posty: 13

 
Stworzyłam sobie domowe SPA. Kosmetyki naturalne połączyłam z aromaterapią i masażami. Fajna sprawa od czasu do czasu, jak masz nieco więcej miejsca.

Nauken56

Posty: 7

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

Kitas

Posty: 2

 
Jestem zwolenniczką testowania naturalnych marek, które utrzymują ekologiczne standardy produkcji, więc oczywiście sprawdzę polecenie i dam znać, co z tego wyszło po pewnym czasie.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Mam wrażenie, że kobiety nie sprawdzają do końca składu kosmetyków, tylko patrzą często po opakowaniach, czy ładne, a właśnie od składu długoterminowo zależy pokonanie problemów dermatologicznych.

abbs

Posty: 3

 
Bezkonkurencyjne kosmetyki, a widziałam, że czasami na dość niezłych promocjach występują. Wydaje mi się, że sporo rzeczy zaczerpnęli z azjatyckich technik pielęgnacyjnych, ale to bardzo dobrze.

Ekurygo

Posty: 2

 
Uczę się pielęgnacji z japońskich vlogów. Tam niektóre panie po 60 wyglądają lepiej niż u nas 30-latki, więc warto. Te kosmetyki, o których mówisz mają właśnie sporo składników wykorzystywanych w azjatyckiej pielęgnacji. Tym bardziej można polecić.

Kitas

Posty: 10