naleśnikarnia katowice, polecicie ?

naleśnikarnia katowice, polecicie ?

Dzień dobry, chciałbym zaprosić swoją rodzinę na obiad, tylko nie wiem, gdzie dokładnie ich zabrać. Możecie polecić mi najlepszą pizze w katowicach? Zależy mi na idealnym smaku, a także ciekawym wystroju restauracji.

waldek3551

Posty: 1

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, iż jest sporo takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

Yhajuse

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o najlepszą naleśnikarnie katowice to polecam wam ten lokal http://www.placek.katowice.pl. Można u nich zjeść przepyszne i zdrowe naleśniki na słono i słodko. Klimat w tej restauracji jest niesłychanie rodzinny. Można korzystać z różnych planszówek, co daje szansa spędzenia wiele czasu ze znajomymi lub rodziną.

Posty: 6

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w różnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

Klara323

Posty: 3

 
Porządne jedzenie to podstawa, niemniej jednak również lubię restauracje katowice, jakie mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a zarówno posiedzieć w świetnym towarzystwie.

Marioleczka 

Posty: 5

 
Pizza katowice jest naprawdę niezmiernie dobra w jednym z lokali, natomiast nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednakże jest to restauracja, która podaje dania bez używania mąki pszennej.

Jacek1812

Posty: 20

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w przeróżnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

labuh

Posty: 7