ile kary za brak przerejestrowania pojazdu, gdzie znajdę ?

ile kary za brak przerejestrowania pojazdu, gdzie znajdę ?

Wiecie, które terminy na rejestracje pojazdów obowiązują dziś? Co jeśli się w tym okresie nie wyrobię? Będą z tego jakieś kary finansowe? Dajcie mi znać.

Lesny

Posty: 1

 
Z tego, co wiem, jeżeli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc pln kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć kłopot rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Yuri20

Posty: 5

 
Nie mam obecnie samochodu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dzisiaj widać, że się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego samochodu.

miko_poz

Posty: 3

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

derbuss4

Posty: 18

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, niemniej jednak o mnóstwo gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeżeli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent pozyskamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

debuchtr

Posty: 4

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia samochodu, albowiem robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeżeli się czegoś nie zrobi od razu to potem człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

pawel253

Posty: 2

 
Nie wiem, bo jeśli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Najczęściej mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas różnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

Gabat

Posty: 3

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

090913123

Posty: 4

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie nabycia pojazdu.

gregBard

Posty: 4