body na roczek, który sklep ?

body na roczek, który sklep ?

Poszukuję kogoś profesjonalnego, kto wykona mi nadruk na bodach. Może to być napis będę starszą siostrą, lecz dokładnie jeszcze nie wiem, który wybiorę.

33-odwaga

Posty: 1

 
Zamówiłam ostatnio body dziecięce w sklepie https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam akurat imię swojego dziecka z tyłu i prezentuje się to naprawdę bardzo, ale to bardzo oryginalnie.

090913123

Posty: 3

 
Zamówiłam przez Internet body i napis, ale szok mam już rok i jest super. Mnie naprawdę się to podoba. Małej nie wiem czy się podoba, bo jeszcze tego nie rozumie, ale jak dorośnie to będzie miała super pamiątkę. Polecam, bo cena za takie body była naprawdę bardzo przystępna, dlatego opłacało się je zamawiać.

Kitas

Posty: 3

 
Dziś można wszystko zamówić. Napis na bodach może być dowolny. Wystarczy tylko zgłosić się do firmy, jaka ma folię i wie jak jej używać. Można wybrać sobie folię gładka jak i z brokatem. Jest tego rzeczywiście bardzo mnóstwo, dlatego każda osoba coś dla dziecka znajdzie.

labuh

Posty: 2

 
Wybór kompletów na roczek jest bardzo duży. To oznacza, że można będzie dopasować wszystko, czego szukamy dla siebie i swojego dziecka. Wystarczy dobrze szukać.

333_000

Posty: 5

 
Najlepiej odwiedzić internetowy sklep z bodami na roczek i wtedy przekonamy się, co z tego nam się podoba. Można wtedy bardzo szybko złożyć zamówienie.

Tosahe

Posty: 3

 
Mnie najbardziej spodobał się napis będę starszą siostrą i go zamówiłam. Jest to naprawdę bardzo oryginalny prezent dla malucha. Jeśli będziemy o takie body dbać o wytrzymają długie lata. Wtedy, kiedy dziecko będzie starsze będzie mogło zobaczyć coś tak oryginalnego.

Jasio234

Posty: 4

 
Idę właśnie na roczek do rodziny i dobrze, iż wiem, iż są takie możliwości. Zastanawiałam się właśnie, co wybrać żeby taki prezent był oryginalny, a teraz już wiem. Musze tylko przejrzeć oferty i zamówić coś interesującego.

esdoen1

Posty: 3