Hosting, jaki dobry ?

Hosting, jaki dobry ?

Witam.

Interesuje mnie hosting www, bowiem takowy jest mi potrzebny, aby stworzyć swoją pierwszą stronę. Jakie kryteria powinienem obrać przygotowując się do zakupu hostingu?

serMER

Posty: 19

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, które nabyłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod spostrzeżenie, które oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, albowiem w przeciwnym wypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

Bryzyt1

Posty: 22

 
Cześć. Muszę przyznać, że do tej pory zawsze wybierałem jedynie i wyłącznie tani hosting, jednakże dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, gdyż pożądane byłoby wziąć także pod spostrzeżenie lokalizację serwera, która może wpłynąć na szybkie lub niezmiernie wolne wczytywanie się stron internetowych.

Kirrin45

Posty: 15

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, jakie reklamuje moje usługi, więc żądania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 pln!

pawel253

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, które okazały się naprawdę odpowiednie, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że dziś co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

stopiw7

Posty: 22

 
Witam serdecznie.

Tani hosting to coś, czego poszukiwałem od kilku tygodni. Miałem do czynienia z kilkoma firmami, w których skorzystałem nawet z okresu testowego, jednak cały czas mi coś nie pasowało. Okazało się, że w moim wypadku kluczem do sukcesu jest wygodny panel administracyjny.

zoferek

Posty: 18

 
Witam serdecznie.

Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeżeli chodzi o hosting. Najpierw wybrałem go w znanej i popularnej firmie płacąc całkiem mnóstwo, niemniej jednak po dwóch latach przeniosłem się do mniej znanego usługodawcy, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Nie kierujcie się renomą, a ofertą hostingodawców!

Hunka

Posty: 21

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, które kupiłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod uwagę, które oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, albowiem w przeciwnym przypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

Piotr_21

Posty: 23