naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

HEJ. Polećcie mi jakąś internetową drogerię oferującą duży wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych w niewygórowanych cenach. Chodzi mi przede wszystkim o kosmetyki naturalne.

Nowe-Torby

Posty: 1

 
Wszystko z witaminą E, cynkiem, kwasem hialuronowym i ekstraktami owocowymi polecam właściwie do pielęgnacji cery trądzikowej.

MShR

Posty: 8

 
Wyniki po kosmetykach naturalnych mam pozytywne i jest naprawdę inaczej od ropopochodnego składu, który zatyka pory.

miko_poz

Posty: 4

 
Bardzo wydajny olejek hydrofilowy https://e-naturalne.pl/pl/p/Olejek-hydrofilowy/1266 z przeznaczeniem do usuwania makijażu wodoodpornego. Wzięłam też ze względu na zapach migdałów, który się wyraźnie utrzymuje po aplikacji. Uwielbiam takie klimaty i stosuję też z tego sklepu masła o podobnym składzie na resztę ciała. Można stworzyć sobie takie domowe SPA i według mnie to bardzo sympatyczna opcja dla każdej kobiety.

TomekK

Posty: 2

 
Znam ten sklep od dawna. Niektóre grupy dermokosmetyków, jako pierwsi wpuszczali na rynek, jak jeszcze nikt nie wiedział, co to jest kosmetyk naturalny :)

TomekK

Posty: 2

 
Najpierw kąpiel z glinką, później pielęgnacja reszty ciała, bo lepiej kosmetyki się wchłaniają.

09_opelek

Posty: 4

 
Największa zaleta kosmetyków naturalnych to wydajność i inne wchłanianie. Można spokojnie nawet na dłużej zostawić, albo małą ilość rozprowadzić, do kącików oczu. Zero ryzyka podrażnień.

TomekK

Posty: 7

 
Przekonacie się, że to najlepszy teraz dostępny sklep z kosmetykami naturalnymi. Wszystko potwierdzam.

namok

Posty: 2

 
Peeling jest ok raz na jakiś czas mocniejszy, a zmarszczki zawsze możesz zrezygnować kwasem hialuronowym, kosmetykami na tej bazie, ale to oczywiście chwilę potrwa.

Saagerrak

Posty: 3