kosmetyczka kraków, czy znacie ?

kosmetyczka kraków, czy znacie ?

Chciałabym udać się do jakiejś dobrej kosmetyczki w Krakowie. Kogo polecacie? Chodzi mi o jakiś zabieg na twarz po 40 :) ujędrniający :D Z czego korzystałyście? Czekam i liczę na waszą pomoc. Dziękuję.

Elumino56

Posty: 4

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać spostrzeżenie na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam spostrzeżenie na tę kwestię. To najistotniejsze, niemniej jednak to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

Umber5

Posty: 10

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę wyśmienitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest konieczne mojej skórze, która naprawdę była w opłakanym stanie, lecz pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę gwarantują pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują należyte rozwiązanie.

MsIp

Posty: 25

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

syrena88

Posty: 10

 
Nie ma to jak fachowy peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, gdyż dopiero odkąd zaczęłam systematycznie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

HalskiPol

Posty: 7

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, bowiem od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Przede wszystkim jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali właściwy zabieg :) Polecam.

OjOjdzi45

Posty: 6

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

bialeiczar

Posty: 9

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

bonddd

Posty: 7

 
Ja uważam, iż każdy z nas winien systematycznie chodzić do kosmetyczki. Głównie po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też poszukuję dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

wrrraak22

Posty: 11