kolonie legnica, zna ktoś ?

kolonie legnica, zna ktoś ?

Łatwo dziecko nauczyć pływania? Jak nie zniechęcić go do wody tylko zachęcić? Ma ktoś w tym doświadczenie?

nemiasty

Posty: 2

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko troszkę po kolana wejdzie, niemniej jednak nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

namok

Posty: 5

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem faktycznie zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i obecnie pływała o dużo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bowiem nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Klarka34

Posty: 12

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zaspokojony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, zatem polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

arko1916

Posty: 21

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, niemniej jednak sam własne dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o dużo prościej i szybciej się dziecko uczy.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Według mnie samodzielnie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Doskonalszy będzie jakiś instruktor.

labuh

Posty: 5

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

pawel253

Posty: 6

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Kidi

Posty: 20

 
Nie za niezwykle pomogę, bowiem tym temacie, bowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, zatem nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Lipazaaa

Posty: 5

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i faktycznie radzą sobie niesłychanie dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niesłychanie, ale to niesłychanie przyda.

TomekK

Posty: 2