sesja rodzinna nad morzem, szukam

sesja rodzinna nad morzem, szukam

Interesuje mnie sesja lifestyle nad morzem z dziećmi. Byłoby dobrze gdyby fotograf miał upatrzone miejsca i wiedział jak zrobić fotografie, z jakich będziemy niezmiernie zadowoleni.

nemiasty

Posty: 1

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

pepcos

Posty: 6

 
Uwielbiam morze, zatem sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, lecz jeżeli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, która takie fotografie robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

TomekK

Posty: 4

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
U nas doświadczona Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, iż to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

reavan

Posty: 8